Σωματείο Union Eurobank

Βοηθητική πλοήγηση

Κοινωνικά Δίκτυα

Αρχική seperator Εκδηλώσεις seperator Αθλητισμός seperator 5x5 seperator ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Κύριο περιεχόμενο

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ



ΣΤΙΣ 1/4/2006 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ 3-3

Η ομάδα του Union αποτελούμενη από μέλη των μονάδων της Θεσ/νίκης συμμετείχε για πρώτη φορά στο πρωτάθλημα 2005 που διοργάνωσε το Νομαρχιακό παράρτημα ΟΤΟΕ Θεσ/νίκης και κατέλαβε την 3η θέση.









1ος ΟΜΙΛΟΣ-ΓΑΛΑΤΣΙ

Πέμπτη 20/10
21.00
CUSTODIANS
ΑΟΡΑΤΟΙ
2 - 5
Τρίτη 25/10
21.00
ORAΝIE
ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ
8 - 8
Τετάρτη 26/10
21.00
GLOBALES
PHONEBANKERS
9 - 7
Πέμπτη 3/11
21.00
ΧΑΣΟΥΡΑΪΚΟΣ
ΑΟΡΑΤΟΙ
5 -12
Τρίτη 8/11
21.00
CUSTODIANS
GLOBALES
2 - 0
Τετάρτη 9/11
21.00
ΧΑΣΟΥΡΑΪΚΟΣ
PHONEBANKERS
0 - 2
Πέμπτη 10/11
21.00
ΑΟΡΑΤΟΙ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ
13 - 6
Τρίτη 15/11
21.00
ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ
GLOBALES
0 - 2
Τετάρτη 16/11
21.00
ΑΟΡΑΤΟΙ
PHONEBANKERS
8 - 3
Πέμπτη 17/11
21.00
ΧΑΣΟΥΡΑΪΚΟΣ
ORAΝIE
0 - 2
Τετάρτη 30/11
21.00
GLOBALES
ΑΟΡΑΤΟΙ
0 - 2
Πέμπτη 1/12
21.00
ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ
CUSTODIANS
5 - 11

Τρίτη 6/12

21.00

CUSTODIANS

ORAΝIE

11 - 5

Τετάρτη 7/12

21.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

PHONEBANKERS

4 - 8

Τρίτη 13/12

21.00

ORAΝIE

GLOBALES

2 - 0

Πέμπτη 15/12

21.00

PHONEBANKERS

CUSTODIANS

6 - 6

Πέμπτη 22/12

21.00

Ο R ΑΝΙΕ

ΑΟΡΑΤΟΙ

5 - 6

Τρίτη 20/12

21.00

ORAΝIE

PHONEBANKERS

5 - 6


Τρίτη 10/1

21.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

ORA Ν IE

9 - 6

Τετάρτη 18/1

21.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

ΑΟΡΑΤΟΙ

5 - 10

Τρίτη 17/1

21.15

GLOBALES

ORA Ν IE

9 - 5

Πέμπτη 19/1

21.00

CUSTODIANS

PHONEBANKERS

5 - 3

Τρίτη 31/1

21.15

GLOBALES

CUSTODIANS

3 - 2

Τετάρτη 1/2

21.00

ΑΟΡΑΤΟΙ

ORA Ν IE

13 - 6

Πέμπτη 2/2

21.00

PHONEBANKERS

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

7 - 5

Τρίτη 7/2

21.00

PHONEBANKERS

Ο R ΑΝΙΕ

2 - 0

Πέμπτη 9/2

21.00

CUSTODIANS

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

2 - 0

Τρίτη 14/2

21.00

Ο R ΑΝΙΕ

CUSTODIANS

0 - 2

Τετάρτη 15/2

21.15

GLOBALES

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

2 - 0

Πέμπτη 16/2

21.00

PHONEBANKERS

ΑΟΡΑΤΟΙ

4 - 6

Τρίτη 21/2

21.15

ΑΟΡΑΤΟΙ

GLOBALES

4 - 4

Τετάρτη 22/2

21.15

PHONEBANKERS

GLOBALES

8 - 11

Πέμπτη 23/2

21.00

ΑΟΡΑΤΟΙ

CUSTODIANS

0 - 2


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΑΟΡΑΤΟΙ

11

9 - 1 - 1

79 - 42

28

2

CUSTODIANS

11

8 - 1 - 2

47 - 27

25

3

GLOBALES

11

7 - 1 - 3

42 - 32

22

4

PHONEBANKERS

11

5 - 1 - 5

56 - 59

16

5

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

11

2 - 1 - 8

44 - 69

7

6

ORAΝIE

11

2 - 1 - 8

44 - 66

7

7

ΧΑΣΟΥΡΑΪΚΟΣ

6

0 - 0 - 6

5 - 22

0


2ος ΟΜΙΛΟΣ-ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

Δευτέρα 24/10
19.00
EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
3 - 5
Τρίτη 25 /10
20.00
EUROBAR
ANORGANOTOI
3 - 3
Δευτέρα 31/10
20.00
ANORGANOTOI
ROLLIGANS
1 - 10
Τετάρτη 2/11
19.00
ROLLIGANS
ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ
15 - 3
Δευτέρα 7/11
20.00
ROLLIGANS
EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ
12 - 5
Πέμπτη 10/11
20.00
EUROBAR
ΣΙΦΟΥΝΑΣ
2 - 0
Πέμπτη 10/11
21.00
ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ
ANORGANOTOI
1 - 1
Δευτέρα 14/11
19.00
EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ
EUROBAR
2 - 8
Δευτέρα 14/11
20.00
ΣΙΦΟΥΝΑΣ
ROLLIGANS
0 - 4
Δευτέρα 21/11
20.00
ANORGANOTOI
ΣΙΦΟΥΝΑΣ
2 - 0
Πέμπτη 24/11
20.00
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ANORGANOTOI
9 - 3
Δευτέρα 28/11
20.00
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
ROLLIGANS
2 - 5
Πέμπτη 1/12
21.00
ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ
EUROBAR
0 - 9
Πέμπτη 1/12
20.00
ANORGANOTOI
EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ
2 - 4

Δευτέρα 5/12

20.00

ROLLIGANS

EUROBAR

0 - 2

Πέμπτη 8/12

21.00

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ

7 - 4

Δευτέρα 12/12

20.00

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ

8 - 1

Πέμπτη 15/12

20.00

EUROBAR

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

4 - 1


Δευτέρα 9/1

20.00

ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ

ROLLIGANS

0 - 2

Πέμπτη 12/1

20.00

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

5 - 5

Πέμπτη 12/1

21.00

ANORGANOTOI

EUROBAR

1 - 10

Δευτέρα 16/1

20.00

ROLLIGANS

ANORGANOTOI

9 - 6

Πέμπτη 19/1

20.00

EUROBAR

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

4 - 1

Πέμπτη 19/1

21.00

ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

1 - 10

Δευτέρα 23/1

20.00

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

ROLLIGANS

7 - 3

Πέμπτη 26/1

21.00

ANORGANOTOI

ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ

6 - 4

Δευτέρα 30/1

20.00

ROLLIGANS

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

1 - 5

Πέμπτη 2/2

20.00

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

ANORGANOTOI

5 - 3

Δευτέρα 6/2

20.00

EUROBAR

ROLLIGANS

7 - 0

 

EUROBAR

ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ

2 - 0

ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

0 - 2

Δευτέρα 13/2

20.00

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

EUROBAR

5 - 2

Πέμπτη 16/2

20.00

ANORGANOTOI

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

4 - 2


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

EUROBAR

11

9 - 1 - 1

53 - 13

28

2

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

11

7 - 1 - 3

54 - 29

22

3

ROLLIGANS

11

 

7 - 0 - 4

61 - 38

21

4

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

11

6 - 1 - 4

43 - 46

19

5

ANORGANOTOI

11

3 - 2 - 6

32 - 57

11

6

ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ

11

1 - 1 - 9

16 - 62

4

7

ΣΙΦΟΥΝΑΣ

6

0 - 0 - 6

0 - 14

0



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ


ΓΑΛΑΤΣΙ

Τρ 28/2

21.15

GLOBALES

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

8 - 5

ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

Δε 27/2

20.00

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

ΑΟΡΑΤΟΙ

1 - 5

ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

Πε 2/3

21.00

ROLLIGANS

CUSTODIANS

2 - 2

ΓΑΛΑΤΣΙ

Πε 2/3

21.00

PHONEBANKERS

EUROBAR

6 - 8


ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

Πε 9/3

21. 00

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

GLOBALES

3 - 7

ΓΑΛΑΤΣΙ

Πε 9/3

20.00

ΑΟΡΑΤΟΙ

EFG ΠΑΡΑΛΙΕΣ

11 - 5

ΓΑΛΑΤΣΙ

Πε 9/3

21.00

CUSTODIANS

ROLLIGANS

2 - 5

ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

Πε 9/3

20.00

EUROBAR

PHONEBANKERS

6 - 2


Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ : :

ΓΑΛΑΤΣΙ

Πε 23/3

21.15

GLOBALES

ΑΟΡΑΤΟΙ

5 - 7

ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ

Πε 16/3

20.00

ROLLIGANS

EUROBAR

0 - 2


B ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ :
:

ΓΑΛΑΤΣΙ

Τρ 28/3

21.15

ΑΟΡΑΤΟΙ

GLOBALES

8 - 11

ΑΓ . ΚΟΣΜΑΣ

Πε 23/3

20.00

EUROBAR

ROLLIGANS

3 - 3


ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
: :

ΤΑΥΡΟΣ

Πε 30/3

20.00

ROLLIGANS

ΑΟΡΑΤΟΙ

5 - 2


ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
: :

ΤΑΥΡΟΣ

Πε 30/3

21.00

EUROBAR

GLOBALES

7 - 4